ilan ver
Hakkımızda

Hakkımızda

İlanekle.net  Firma Rehberi  sanayi ve ticaret hayatımızda aktif rol oynayan tüm girişimcileri ve bunların iletişim bilgilerine ulaşmak isteyenlere kolayca ulaşmaları amacı ile kurulmuştur. Sitemizde yalnızca buna izin veren firma bilgileri ve reklamları yayınlamakta. Hiçbir şekilde yasal olmayan içerik siyasi içerik, vb. yayınlanmamaktadır. Firmalar kendi üyeliklerini ve reklam alanlarını yaratabilir. Kendi bilgilerini ekleyebilir ve bilgilerini devamlı ücretsiz güncelleyebilir. İlan yayınlayabilir reklam yapabilirler. Hiçbir şekilde firma imajını zedeleyecek kötü söylem ve izinsiz içeriğe neden olabilecek içerikler yayınlanmaz. İlanlar ve reklamlar yayınlanmadan önce editörlerimiz tarafından kontrol edilir yazım kuralları ve reklam kurallarına uygun olarak firma prensiplerimiz gereği onaylanarak yayınlanmaktadır. Kalite Politikamız tüm firma rehberlerinde bulunan bilgileri tek elden en güncel hali ile yayınlamak sürekli zinde tutmak girişimcileri ücretsiz ve belirli alanlarda en cüzi ücretle reklamlar yayınlamak ticari gelişimi katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz;

Firmaların güvenilir bir platform üzerinden ürünlerini satması, işletmelerini tanıtması, eleman bulabilmesi, fuar ve etkinliklerden haberdar olması, iş dünyası ile ilgili haberlere erişebilmesi, ihale ve resmi ilanları takip etmesi, ihtiyaç duyduğu ürünleri doğrudan güvenilir üreticilerden tedarik edebilmesi, fırsatlar ve indirimler üretip bu fırsatlardan faydalanması kısacası işiyle ilgili aradığı her şeye bir adreste erişebilmesi ve işletmesini geliştirebilmesi amacıyla kurulmuştur. Yasal yönetmelikler  sektörel  standartlar ve firmaların haberdar olmak isteyecekleri konularda sirküler yayınlamak ve firmaların yasal zorunluluklara karşı bilgi eksikliklerini ortadan kaldırmak en önemli misyonumuzdur.

E-ticaretteki ortak Hedefimiz;

Uluslararası platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve bu yeniliklere öncülük eden, yurt içinde ve yurt dışında güvenilir, şeffaf, adil bir ticari platform oluşturmayı Vizyon edinmektir.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirirken başlıca Sorumluluklarımız;

Müşteri memnuniyetini yüksek tutarak, firmalarımızın talep ve önerilerini en iyi şekilde değerlendirmek,  Üyelerimizin reklam gelişimine katkı vererek satış hedeflerini yükseltmek, Üyelerimize en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli geliştirmek ve yetkinliklerimizi arttırmak. Ticari rekabet gücünü arttırarak üyelerimizin en iyi hizmete en uygun fiyata sahip olmasını sağlamak, Ülkemizin ihracat kapasitesini arttırmak, Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutarak memnuniyetini garanti altına almak, Çalışanın bilgi ve tecrübelerini arttıracak eğitim programlarını desteklemektir. Türkiye’nin her yerinde kurumsal müşteri temsilcisi bulunan ilanekle.net  üyelerine 7/24 destek vererek aradığı ürünleri bulması için kendini sürekli yenilemektedir.