ilan ver
Boğaziçi Tercüme Bürosu - Şişli, İstanbul

Firma Hakkında

Boğaziçi Tercüme Hizmetleri ailesini daha yakından tanıyın.

Kurulmuş olduğumuz 1998 yılından bugüne tercüme ve dil hizmetleri alanında profesyonel çözümler ile gerek yurt içi, gerekse de yurt dışı binlerce müşterimize sorunsuz tercüme hizmetleri sunmaya devam eden firmamız, gelinmiş olan noktada Dünya’nın birçok merkezinde başta İngilizce olmak üzere, Almanca, Fransızca, Rusça gibi birçok dilde tercüme hizmetleri konusunda Türkiye’nin aydınlık yüzü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul Şişli merkezli ofisimizde tam zamanlı olarak istihdam edilmekte olan 281 tam zamanlı, 118 yarı zamanlı tercüman, 39 proje koordinatörü, 18 yerelleştirme uzmanı, 11 redakte uzmanı, 45 editörümüz ile bu alanda Türkiye’nin yükselen gücü olarak fark yaratmaya devam etmekteyiz.

Tercüme Hizmetleri Konusunda Neden Boğaziçi 

  • Şirket içinde tüm tercümanların tam zamanlı olarak istihdam edilmesi.
  • Alanında en az 10 yıllık deneyimli ve en az üç dilde yetkinliğe sahip proje koordinatörlerimiz aracılığı ile Dünya genelinde faaliyet gösterebilme imkanı.
  • Dünya’nın tüm ülkelerinde bulunan çözüm ortaklarımız aracılığı ile maksimum kalitede yerelleştirme sağlanmış tercüme hizmeti imkanı.
  • İletişimi ve ulaşımı kolaylaştıran güçlü teknolojik alt yapı.

Boğaziçi Tercüme Yılın En Başarılı Tercüme Bürosu Ödülünü Aldı

Spor'dan sanata ve iş dünyasına kadar bir çok farklı kategoride yılın ödüllerini veren Türkiye Ödülleri 2019, yılın en başarılı tercüme bürosu ödülünü Boğaziçi Tercüme olarak bizlere vermiştir.

Tercüme sektöründe uzun yıllar hizmet sağlayan deneyimli firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye devam edecektir.

İşkolik Programına Konuk Olduk

Başarılı tercümanlarımızdan Daniel Bey Sema Baysal ile İşkolik programına bizleri temsilen katıldı. Tercüme sektörü ve kendisi hakkında bilgiler verilen Daniel Bey şirketimiz hakkında açıklamalarda bulundu.

Dünyada ve Türkiyedeki tercüme sektöründen bahseden Daniel Bey önümüzdeki yıllarda kaliteli tercümeye duyulacak ihtiyacın giderek artacağını belirtti.

Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak katıldığımız bütün etkinliklerde çeviri sektörünün gelişmesine büyük önem vermekteyiz.

Türkiye'de çeviri sektöründe lider olan firmamız aynı zamanda Amerika başta olmak üzere dünya çapında da hizmet vermektedir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Ortaklar Cad. Onur İş Merkezi No:2 Daire:11 Kat:7 Mecidiyeköy / İstanbul

İstanbul / Şişli

Mesaj Formu

QR Code