ilan ver
Elkenz Denizcilik Nakliyat - Kadıköy, İstanbul

Firma Hakkında

2000 yılında kurulan Elkenz Denizcilik çatısı altında, sektörde 35 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetici kadrosu ve alanında deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize uluslararası taşımacılık çözümleriyle değer katıyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, Cezayir konteyner ve açık yük hat işletmeciliği alanında anahtar teslim lojistik çözümler sunmaktayız. Her müşterimize özel tasarlanmış kaliteli hizmetimizin sırrı; güvenilir ve tecrübeli iş ortaklarımız, güçlü acente ağımız, sahip olduğumuz ekipman ve donanımlarla sektördeki deneyimlerimizi bir araya getirmemizdir. Hizmet kalitemiz sayesinde müşterilerimizin yükünü değil, güvenini taşıyoruz.

Güvenilirlik, kalite ve etik ilkelerimiz çerçevesinde uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam ederek uzun soluklu ve güvenilir bir yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz birikim ve deneyimimizi en etkili şekilde paylaşarak üretimden satışa giden zincirin kendi üzerimize düşen halkasını eksiksiz bir şekilde yerine getirerek, müşterilerimize inovatif çözümler sağlamaktır.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Elkenz Genel Müdürlük Cenap Şahabettin Sok. No.4 Koşuyolu 34718 Kadıköy / İstanbul / Türkiye

İstanbul / Kadıköy

Mesaj Formu

QR Code