ilan ver
Zeymarine Gemi - Ataşehir, İstanbul

Firma Hakkında

ZEYMARİNE GEMİ ACENTALIĞI VE HİZMETLERİ

2015 yılında K. Gürkan Kösemen’in kişisel girişimi olarak kurulan Zeymarine Gemi Acentalığı ve Hizmetleri Ticaret A.Ş.; tüm Türk liman, tersane ve boğazlarında acentelik, sörvey ve ambar & tank temizlik hizmetleri dahil her türlü hizmetini sizlerle buluşturuyor. Zeymarine olarak misyonumuz; deneyimli, özverili ve titiz ekibimizle, müşterilerimize beklentilerinin de ötesinde bir kalitede hizmet vermek.

VİZYONUMUZ
Zeymarine olarak vizyonumuz, Türkiye’de gemicilik hizmetlerini daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilir bir hale getirebilmek. Bu vizyonumuz doğrultusunda titizlikle ve özenle çalışıyoruz. Gerçek bir liderin, sektörün standartlarını daha da yukarıya çıkarması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimizin her zaman birinci önceliğimiz olduğunu aklımızdan hiç çıkarmadan, onlara mümkün olan en yüksek kalitede, en optimum maliyette hizmet vermek için sürekli bir yolculuk içindeyiz ve bu yolculukta kendimizi hiç durmadan geliştiriyoruz. Amacımız hayal satmak değil, en gerçekçi yaklaşımla müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerine getirmektir.

Olumlu geri dönüşler ışığında, uzmanlığımızı tersanelere yönelterek iş modelini hızla genişlettik. Ekibimiz hatasız ve kaliteli hizmet verme anlamında müthiş bir başarıya imza attı. Öyle ki verdiğimiz hizmetler sadece müşterilerimiz tarafından değil, tersaneler tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

İş yoğunluğunun artmasıyla, operasyonlarımızı daha da yakından takip edebilmek için Zeymarine’in Tuzla şubesini açtık. Tersanelere yakın olmak hem rakiplerimizle girdiğimiz rekabette bize avantaj getirdi hem de tersane işletmecileriyle daha sağlıklı ve yakın ilişkiler kurmamızı sağladı. Sorularınız için e-posta adresimiz agency@zeymarine.com.


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Barbaros Mah. Sarkaç Sokak Ağaoğlu My Prestige No:1 D: 135 34750 Ataşehir / İstanbul

İstanbul / Ataşehir

Mesaj Formu

QR Code