ilan ver
Tekmetal Ambalaj - Tekirdağ, Tekirdağ

Firma Hakkında

Firmamız, 1995 yılında metal ofset matbaa işletmesi olarak TEKİRDAĞ bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Üretimdeki gelişmelerle birlikte kısa sürede teneke kutu ambalaj tesislerini de hayata geçirerek çalışmalarına devam etmiştir. 4000 m2 kapalı 3000 m2 açık alan olmak üzere 7000 m2 çalışma alanına sahiptir. Sektördeki 20 yıllık bilgi birikimi ve aynı zamanda dinamizmi ile her geçen gün artan satış hacmi ve müşteri kitlesiyle durmadan büyüyen TEKMETAL Ofset ve Ambalaj firması, müşterilerinin her türlü metal ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kuruluşundan bu yana titizlikle üzerinde durduğu ürün kalitesini belgelendirmiş ve hızla kurumsallaşmıştır. Metal ofset matbaa hattı ve teneke kutu ambalaj işletmesi ile entegre tesis konumunda olan fabrikamız, üretimde uygulanan tüm işlemleri bağımsız olarak kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Peynir, zeytin, zeytinyağı, bal, turşu, helva, reçel, pekmez, salça ve yemeklik bitkisel yağlar gibi gıda metal ambalajları, madeni yağ, boya, tiner, endüstriyel yağlar, zirai ilaçlar gibi endüstriyel teneke kutu ambalajları ürün gamımızın bazı çeşitlerindendir.

Şirketimiz bünyesindeki tüm çalışanları ile sorumluluğunun bilincinde, sürekli ar-ge faaliyetlerini ve kaliteyi takip eden bir yaşam tarzı benimsemekte ve bu anlayışını tüm kademelerinde taviz vermeden sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ve piyasa taleplerini her zaman göz önünde bulundurarak, teknolojiyi yakından takip ederek, yatırımlarına devam eden firmamız, sizlerle beraber, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda hızla büyümeye devam etmektedir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Barbaros Üst Yolu No:131/2 (Koleksiyon Mobilya Yanı), S.Paşa /TEKİRDAĞ, 59160

Tekirdağ / Tekirdağ

Mesaj Formu

QR Code