ilan ver
QUALİA EXCLUSİVE - Beykoz, İstanbul

Firma Hakkında

QUALIA EXCLUSIVE

Beden ve ruh sağlığının birlikte harmanlandığı özel programları ile misafirlerine kendilerini özel hissettiren Qualia; 100’e yakın çalışanı, profesyonel danışmanları, her misafire özel bir deneyim yaşatan programları ile adından sıkça söz ettirmektedir.

2009 yılından beri dünyanın sayılı otellerinde ve kuruluşlarında wellness ve spa hizmeti veren Qualia; sektördeki 20 yıllık deneyimin birikimini 10 yıldır kendi merkezlerinde misafirlerine sunmaktadır.

Qualia; SPA hizmetlerinin yanı sıra fitness hizmetini de bünyesinde bulundurarak beden sağlığının bütünlüğünü düşünmüş, her iki alanın birbirini tamamlayıcı unsurlarını bir arada getirmiştir.

 info@qualia.com.tr |  qualiaexclusive

VİZYONUMUZ

Güven’i hizmet algısının temeli olarak gören, Değer’i misafirlerine tüm hizmetlerinde hissettirmeyi amaçlayan, Samimiyet’i iletişim ve ilişkilerinde sürekli odak noktası yapan bir tesis olmak için sürekli kendisini yenilemekten geçer.

KALİTEMİZ

TSE-EN-ISO 900 belgesine sahip Qualia, merkezlerinde kullandığı has zeytinyağı ile birleşen 40 ayrı esans ile müşterilerinin masaj deneyimlerine ayrı bir deneyim sunmaktadır.

NEDEN BİZ ?

Qualia, işbirliğinde olduğu tüm kuruluşlardan da tam puan alarak hizmet sektördeki yerini korumaktadır. Yurt içi ve yurt dışında dünyanın sayılı otelleriyle çalışarak adından söz ettirmektedir.

Hizmet Tanımı
Spinning, Pilates, Spa, Masaj, Sauna, Havuz, Buhar Odası, Zumba,Yoga, Step-Aerobik hizmeti vermekteyiz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Kavacık Mah. Ertürk Sok. 3 Park Inn Radison Kavacık Hotel Beykoz , İstanbul

İstanbul / Beykoz

Mesaj Formu

QR Code