ilan ver
emre soğutma - Nizip, Gaziantep

Firma Hakkında

EMRE ISITMA VE SOĞUTMA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Nizip, Gaziantep Bölge teknik servisi olarak sizlerin 7/24 hizmetinizdeyiz. Arızalanan tüm beyaz eşya, klima, buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,tüm ısıtma ve soğutma  ürünlerinizin özel teknik servisi için taleplerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Müşteri destek hattındaki personellerimiz sizlerin talep ve isteklerini not alıp, servis kaydı oluşturarak sürecinizi başlatmış olacaklardır.

Servis kaydınız oluşturulduktan sonra, adresinize en yakın teknik servis birimine intikal edecek olan kaydınız için, servis ekibi sizler ile iletişime geçerek, adresinize geçiş zamanı konusunda sizleri bilgilendirecektir. Adresinize gelen uzman teknik ekiplerimiz, sorunun tespitini yapıp size durum ile ilgili bilgi aktarımında bulanacak, yapılacak işlem ile alakalı bilgilendirecektir. Bu bilgilendirmenin ardından işlemin gerçekleşmesi için onayınızı aldıktan sonra gerekli tamir, bakım işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Yapılan tamir işlemleri genelde cihazın olduğu yerde yapılır, test edilir ve teslim edilir fakat bazı durumlarda arızanın durumuna göre ilgili cihazı atölye ortamında test etmek gerekebilir. Böyle bir durum gerekirse de bu konu ile ilgili de sizleri bilgilendiren teknik ekibimiz sizin onayınızın ardından, bir evrak eşliğinde cihazınızı atölyeye alır ve atölye ustaları tarafında cihazınızın detaylı kontrollere tabi tutulur. Atölye ortamındaki işlemlerin neticesinde düzelen cihazlar için tekrar sizi arayıp teslim tarihi için randevu verilir ve cihazınız telsim edilir

Yerinde ya da atölye de yapılan cihazlarda, her iki durumda da mutlaka, yapılan işler ile ilgili servis formu düzenlenir ve tarafınıza teslim edilir.


Beyaz eşya ürünlerinde, Klima, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinası, bulaşık makinası, için teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

 

Küçük ev aletleri için hizmet sunulmamaktadır.

İLETİŞİM: 0555 176 08 13

İMEİL:emre.sogutma27@gmail.com

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

emre.sogutma27@gmail.com

Belirtilmemiş

05551760813

Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

Harita Konum

nizip ve gaziantep geneli

Gaziantep / Nizip

Mesaj Formu

QR Code