ilan ver
Eldan Recycling - Pendik, İstanbul

Firma Hakkında

Eldan Geri Dönüşüm modern ve yüksek teknolojili geri dönüşüm ekipmanlarının lider tedarikçisidir. Müşterilerimize işlerinde başarılı olmaları için mümkün olan en iyi araç ve ekipmanları sağlıyoruz ve bu yanımızla dünya çapında tanınıyoruz. Yıllar boyunca dünyanın en büyük geri dönüşüm firmalarına tesisler ve ekipmanlar sağlayarak geri dönüşümün onlar için verimli ve karlı bir iş haline getirilmesine yardımcı olduk. Yanısıra geri dönüşüm endüstrisine giren şirketleri son teknoloji ürünü geri dönüşüm sistem ve makinelerimizle destekledik. 60 yılı aşkın serüvenimizde 65 ülkedeki müşterilerimize 830'dan fazla komple geri dönüşüm sistemi ve 7100 adet münferit makine kurulumu gerçekleştirdik. Bu geçilmesi çok zor bir rekor!

Geniş ürün yelpazemiz lastik, kablo, elektronik atık (WEEE), alüminyum, buzdolabı, kentsel katı atıklar ve magnezyum geri dönüşümü alanlarında standart ve özel konfigürasyonlu geri dönüşüm tesislerinin yanı sıra münferit makineleri de kapsamaktadır. Elbette sadece bu atık türleri ile sınırlı olmayıp nadir ve özel atıklar için de çözümler sağlamaktayız.

Eldan ekipmanları yüksek tecrübeli personelimiz ile Danimarka'da tamamen kendi fabrikamızda geliştirilmekte ve üretilmektedir. Danimarka'daki merkez ofis ve üretim tesisinin bir parçası olarak, Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere, ABD, Avustralya ve Brezilya'da satış ofislerimiz bulunmaktadır. Satış ofisimiz bulunmayan ülkelerde temsilcilerimiz hizmet vermektedir.

 

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Esenyalı Mh. Yanyol Cd. VARYAP PLAZA Sitesi No.61/163, 34943 Pendik / Istanbul / Türkiye

İstanbul / Pendik

Mesaj Formu

QR Code