ilan ver
Omorphia - Burhaniye, Balıkesir

Firma Hakkında

Merhaba.

Adını köken olarak Yunancada “güzellik” anlamına gelen bir sözcükten alan Omorphiá (Oμορφιά) markası, 2022 yılında oluşturulmuştur.

 

Omorphiá ailesinin temel amacı; kaliteyi ön planda tutarak, sağlıklı gıdanın yanı sıra doğal kozmetik ürünleri de hızlı ve sorunsuz teslimat yöntemleriyle tüketicilere ulaştırmaktır.

Hedefimiz; e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek firma” konumuna ulaşarak, sitemizden mutlu tüketici olarak ayrılmanızı sağlamaktır.

 

İnsan ve çevre sağlığına faydalı, doğal ürünlerin satışını gerçekleştirdiğimiz platformda; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, kolay iptal/iade/değişim bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım gösteren keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı mümkün kılıyoruz.

 

Markamız perakende satış ile başladığı girişimcilik serüvenini kullanıcı dostu ve kolay e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmıştır.

Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak, çözüm ve güven ilkesiyle yola çıktığımız bu serüvende; yasal mevzuat çerçevesinde, istikrarlı bir şekilde sayısız müşteriye en iyi ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

 

Ürünlerimizi internet üzerinden ve sipariş yoluyla müşterilerimize sunmaktayız.

Kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Markamız çatısı altındaki ürünleri deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü emek vererek, güzel ve anlamlı bir yol izlediğimize inanıyoruz.

 

İşi ilk seferinde doğru yaparak kusursuz hizmet vermek, her koşulda müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak adına sizin için çalışıyoruz.

Sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle…

Doğadan gelen güzellik

Beauty from nature

Oμορφιά από τηφύση

Omorphiá apó ti fýsi

 

Omorphiá ®

info@omorphia.com.tr

www.omorphia.com.tr

www.omorphiaturkey.com

+90 544 195 01 71

 

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

İskele Mah. Kabaağaç Cad. 549. Sok. No.3/2 Burhaniye / Balıkesir

Balıkesir / Burhaniye

Mesaj Formu

QR Code