ilan ver
CARİNA HOTEL - Kuşadası, Aydın

Firma Hakkında

HAKKIMIZDA 

Ege limanlarının en güzeli Kuşadası'nda yer alan Hotel Carina, muhteşem deniz manzarasıyla gökyüzünün buluştuğu büyüleyici manzarasıyla kaçmak için unutulmaz bir yer.Otelimiz 1999 yılında Agah Gökahmetoğlu tarafından kurulmuş olup ünlü Ege Bölgesinde yer almaktadır. Herodot'un “dünyanın en güzel gökyüzüne ve en iyi iklime sahip” dediği eşsiz gün batımları. Bugüne kadar ailemiz tarafından işletilmektedir. Hotel Carina, adını antik Yunan kenti Milet'in limanından alır; Limanın ticari faaliyetleri Milet'in geçimini yüzlerce yıl sürdürdü. 

Otel Carina

Hotel Carina, "Oda Kahvaltı" ve "Yarım Pansiyon" için hizmet vermektedir. Şehir içinde yer alan otelimiz, beklentilerinizin ötesinde bir deneyim sunmak için konfor ve kaliteli hizmetleri bir araya getiriyor.


Şehrin liman bölgesinde yer alan otelimiz, misafirlerimizin şehir merkezine yakın olmasını ve canlı atmosferi deneyimlemesini sağlarken, aynı zamanda otelin dingin mimarisinin ortasında 
şehrin karmaşasından uzaklaşmasını sağlar.

Mükemmel konum

Plajlar, alışveriş merkezleri, gece hayatı tesisleri ve diğer eğlence mekanları gibi popüler yerlere çok yakındır. Hotel Carina, şehir merkezine yaklaşık 500m, en iyi plajlara 500m, Adnan Menderes Havaalanına 70km ve İzmir'e 90km uzaklıktadır. Yakındaki Efes harabeleri ve Meryem Ana Evi, en önemli antik yerlerden ikisidir. Güvercin Ada Kalesi, Selçuk, Şirince köyü, Milli Park ve Prienne gezilmesi gereken diğer önemli tarihi yerlerdir.

Şık ve ferah

Hotel Carina, Ege'nin incisi, eşsiz gün batımları ile dünyaca ünlü liman kenti Kuşadası'nda 3500 m2'lik bir alan üzerinde yer almaktadır. “Özel Kategori Sertifikası” taşıyan otel, Akdeniz tarzında tasarlanmış, rustik ve tarihi dekorasyona sahiptir. Tüm odalar nefes kesen manzarasıyla Ege'ye açılan pencerelere sahiptir.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
MUHASEBE MÜDÜRÜ
Kuşadası / Aydın - 12-12-2020

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Hotel Carina - YILANCIBURNU SOKAK NO.1 09400 KUŞADASI,AYDIN/TURKEY REZERVASYON

Aydın / Kuşadası

Mesaj Formu

QR Code