ilan ver
ZAMBAK KAĞIT SAN VE TİC LTD ŞTİ - Beylikdüzü, İstanbul

Firma Hakkında

Kağıt Konverting ve Karton Bardak Üretim Makinaları için En Doğru Adres!
ZAMBAK KAĞIT, temizlik kağıtları konverting ve karton bardak imalatındaki üretici firmalara, altyapı danışmanlığı ve makina tedariki konularında hizmet verebilmek için, 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, bu sektörlerde önde gelen pek çok uluslararası firma ile işbirliğine gitmiştir.
Yapmış olduğu uluslararası projeler ve çalışmalar ile kısa sürede, sektörde hak ettiği yeri ve güvenirliği kazanmıştır. ZAMBAK KAĞIT, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki projelerde gösterdiği performans sonucu, pek çok firmanın Türkiye, Kıbrıs, Doğu Avrupa ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyet’leri kapsayan bölgelerde, distribütörü olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren de, kendi markası ile müşteri ihtiyaçlarına özel olarak İtalyan ve Güney Kore teknolojisi ile tasarlattırdığı makinaları, kendi kalite standartlarında ve denetimi altında ürettirmektedir.
ZAMBAK KAĞIT markası için çalışılan fabrika, tesis ve atölyeler, ISO9001 ve CE (Avrupa Standartlarına Uygunluk) standartlarına sahip, yüksek kalitede makina üretimi yapan, 600 kişilik veya üzeri çalışanlı ekipler ile, 20.000m2 ila 100.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojik tesislerdir. Firmanın ürettirdiği makinalar patentli olup, tasarım ve üretim verimliliği konularında birçok ödüle sahiptir. Bu firmalar dünya üzerinde bilinen, çok sayıda üretici firmaya üstün kalitede makinalar sağlamıştır.
Temizlik kağıdı sektöründeki referanslarımız arasında Kimberly Clark, APP gibi sektörün önde gelen dünya devi firmalarının yanısıra, her ölçekte birçok firma bulunmaktadır. Türkiye’deki referanslarımızdan bazıları:Lila Kağıt, Yöntem Kağıt , Essel Kağıt Ve Selülöz , Viking Kağıt ve Selülöz A.Ş, BIM Birleşik Mağazalar A.Ş., Parteks A.Ş, Adnan A.Ş, AR Kağıt, vb... Ayrıca Almanya, Amerika, Azerbeycan, Bahreyn, Bulgaristan, Ermenistan, Fas, Fildişi, İngiltere, Irak, İran, Kazakistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Moldova, Moritanya, Özbekistan, Romanya, Rusya, Şili, Sırbistan, Suudi Arabistan, Suriye, Türkmenistan, Ukranya gibi ülkelerde de çok sayıda referanslarımız mevcuttur.
ZAMBAK KAĞIT, işbirliklerinden almış olduğu destekle, kağıt ve ambalaj sektöründeki değerli müşterilerine, anahtar teslim, yenilikçi, kalite ve üretkenliği artıran çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre makina üretimi, altyapı tasarımları yapan ve uygulayan ZAMBAK KAĞIT, vermiş olduğu satış sonrası servis ile de müşterilerini satış sonrasında da yanlız bırakmamaktadır. Ayrıca müşterilerine, gerekli operasyonel eğitimler vererek, donanımlı ve profesyonel kadrolarını kurmalarına da yardımcı olur.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

ZM-KM-H Kutu Mendil İmalat ...
Beylikdüzü / İstanbul - 25-10-2022
ZK-EVA-PM Otomatik Transferli ...
Beylikdüzü / İstanbul - 25-10-2022
ZM-TK-250 Tuvalet Kağıdı ...
Beylikdüzü / İstanbul - 25-10-2022
ZK-TM Kağıt Tabak Makinası
Beylikdüzü / İstanbul - 25-10-2022
ZKBM Smart Line Yüksek ...
Beylikdüzü / İstanbul - 25-10-2022
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Skyport Residence Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1 Kat:12 D:128 Beylikdüzü İstanbul - Avrupa TÜRKİYE

İstanbul / Beylikdüzü

Mesaj Formu

QR Code