ilan ver
Networkdry Bilişim - Şişli, İstanbul

Firma Hakkında

Hakkımızda

Temmuz 2014’te kurulan Networkdry; kuru temizleme, halı yıkama, ütüleme ve lostra hizmetlerini, online platformda buluşturan Türkiye'nin en büyük online kuru temizleme ağıdır. Sektörde öncü ve yenilikçi adımlarla ilerlerken, kendi alanında Türkiye’nin en önemli markalarından biri olmayı hedeflemektedir. 20 şehirde farklı kuru temizleme firmalarını tek bir çatı altında toplayan Networkdry, çağrı merkezi, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kullanıcılar ile bayileri bir araya getirmektedir. 2016 ve 2017’de iş ve internet dünyasının önemli isimlerinden Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın, Gittigidiyor’un kurucuları Burak Divanlıoğlu, Aydonat Atasever ve Serkan Borançılı, Markafoni’nin kurucusu Sina Afra’nın, Multinet Up Başkanı Şevket Başev’in de aralarında bulunduğu yatırımcı grubundan aldığı yatırım sonrası hızlı bir büyüme evresine giren Networkdry; aylık işlem adetini 20.000’lerin üzerine çıkarmıştır.

Networkdry, yakın zamanda Nevzat Aydın, Burak Divanlıoğlu, Aydonat Atasever Sina Afra, Murat Özyeğin, Şevket Başev gibi Türkiye’nin önde gelen girişimcilerden oluşan bir grup yatırımcıdan yatırım desteği almıştır.

Sektörde emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlayacak çözümler geliştiren Networkdry.com sayesinde, sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Zamanınızı daha kaliteli geçirme şansı tanıyacak olan Networkdry.com sayesinde sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Neden Networkdry.com?

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteriz. Networkdry; çamaşır yıkamak, ütü yapmak, halı yıkamak gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için hayata geçirilmiş bir sisteme sahiptir. Uygun fiyatları, hızlı servisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile her an parmaklarınızın ucunda yer alır.

Esnaf Dostu Kuru Temizleme Ağı

Networkdry.com sahip olduğu geniş bayi yelpazesi ile ülkemizin her noktasına kaliteli kuru temizleme, ütüleme ve halı yıkama hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Uzun yıllar sektöre emek vermiş deneyimli kuru temizleme işletmelerinin bir araya gelmesi ile oluşan bu güçlü yapı, aynı zamanda kuru temizleme sektörünü bir kaç firmanın tekelinde olmaktan çıkarmıştır. Bu çalışma felsefesi ile tamamen esnaf dostu bir kuru temizleme ağı oluşturulmuş, hem esnafların hem de müşterilerin çıkarları gözetilmiştir.

Networkdry olarak, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermek ilk hedefimizken, itibarımızı tüm menfaatlerin üzerinde tutmak, çalışma felsefemizdir.

Bizde Ön Ödeme, Kredi Yükleme Yok!

Son dönemde sıklıkla karşılaşılan oluşumlardan biri de, çağrı merkezleri aracılığı ile satılmakta olan ön ödemeli kuru temizleme paketleridir. Bu ön ödemeli paketler başlangıçta müşteri açısından cazip görünse de, liste fiyatları incelendiğinde avantajlı olmaktan uzaklaşır. Ön ödemeli kuru temizleme paketlerinde %50’ye varan indirimlerin bile, müşteri açısından fiyat avantajı sağlamadığı anlaşılacaktır.

Networkdry.com ön ödeme ya da kredi yüklemesi yapma gibi taleplerde bulunmaz. Piyasa seviyesinin altında sunduğu net ve sabit fiyatları ile müşterilerine en uygun fiyatı sunmayı hedefler. Örneğin Networkdry’da 3,90 TL ödeyerek yaptırılacak bir gömlek ütüsü için 300,00 TL – 600,00 TL aralığında fiyatlandırılan paketler satın almaya gerek yoktur. Sadece siparişinizin gerçek tutarını kart bilgilerinizi kullanarak sistemimizden ya da teslimat esnasında kapıda ödemeniz yeterli olacaktır.

7/24 Kolay Sipariş

0850 433 1 379 No.lu çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşarak ya da bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan, haftanın 7 günü, 24 saat boyunca siparişlerinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda ‘Benim Sayfam’ bölümünden geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Kapıdan Kapıya Hızlı Kuru Temizleme ve Ütüleme Hizmeti

Hızlı ve kaliteli çözümler üreten Networkdry, kapıdan kapıya kuru temizleme sistemiyle çalışıyor. Temizliğine önem verdiğiniz tüm ürünlerinizi hemen kapınızdan teslim alır ve en geç 24 saat içerisinde, kullanıma hazır bir şekilde kapınıza teslim eder.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

mail@networkdry.com

Belirtilmemiş

08504331379

08504331379

Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

Harita Konum

Görüş ve sorularınız için mail@networkdry.com adresine email gönderebilir veya 0850 433 1 379 sipariş hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Şirket Ünvanı Networkdry Bilişim ve İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. Merkezin Bulunduğu Yer TÜRKİYE / İSTANBUL / ŞİŞLİ / MECİDİYEKÖY Çağrı Merkezi 0850 433 1 379 Tescilli Marka Adı Networkdry

İstanbul / Şişli

Mesaj Formu

QR Code