ilan ver
YILMAZ ÇELİK YAY - Başakşehir, İstanbul

Firma Hakkında

1988 yılında İbrahim Yılmaz ve Yüksel Yılmaz tarafından kurulmuş olan Yılmaz Çelik Yay Sanayi, günümüz yay sektöründeki teknoloji ve gelişmelerin izinde, kaliteyi ilke edinmiş bir firma olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma olarak geniş makine parkuru ve deneyimli kadrosuyla başta otomotiv yan sanayi olmak üzere tekstil, asansör, gıda, elektrik, elektronik, kilit, savunma sanayi, mobilya, oyuncak, makine, makine yan sanayi ve bir çok sektöre üretim yapmaktadır.

Müşteri talebine uygun her türlü baskı yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, özel form yayları, bant yayları, tekstil yayları ve üretimi yapmaktadır.

Ürünler;0.10mm-60.00mm arasında ISO 9002 ve Military test sertifikalı teller ile yapılmaktadır. Firma olarak sertifikalı tedarikçilerle çalışmakta olup üretim alanında; yaylık paslanmaz teller (AISI 302-304-316-631), orta ve yüksek karbonlu yaylık çelik teller (DIN17223 normuna uygun), yağda temperlenerek sertleştirilmiş yaylık çelik teller ve fosfor bronz, pirinç alaşımlı ve alaşımsız yaylık teller ve bant malzemeler kullanılmaktadır.

Kalite sistemi; hammadde girişinden, son ürün sevkine kadar sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Alınan siparişler, yay test cihazlarında test edilerek, üretim sırasında kontrolü yapılmakta ve sevkıyattan önce kayda alınıp raporlanmaktadır.

Üretim ve sevkıyat kodlaması ile geriye dönük izlenebilirlik sağlanmaktadır.

Üretilen yaylar müşteri talebi doğrultusunda, otomatik taşlama makinelerinde taşlama ara prosesi , özel kaplama işlemleri, elektrostatik toz boya ve konveyor bantlı elektrikli menevişleme fırınlarında bitirilerek sevke hazır hale getirilmektedir.

Firmaların ihtiyaç duyulan her türlü ürün için teknik resmi göndermeleri yeterlidir. Teknik resim yok ise yollanan numuneler resimlenerek müşteri onayını takiben imalat yapılmaktadır.

Yılmaz Yay Sanayi ,uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi sunmaktadır. Bu amaçla kendini, sürekli yeni geliştirmekte ve teknolojiye uygun olarak teknik ekipman ve cihazlarla yenilemektedir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@yilmazyay.com

02125493086

Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

02125492729

http://www.yilmazcelikyay.com/

Harita Konum

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş San. Sit. 5. Blok No:11-13-15-17 Başakşehir / İstanbul

İstanbul / Başakşehir

Mesaj Formu

QR Code