ilan ver
Özçe Demir Çelik - Çiğli, İzmir

Firma Hakkında

ÖZÇE Demir Çelik'in kuruluş hikayesi üç kuşak öncesine dayanıyor. Özbaş Ailesinin büyükbabası Ahmet Özbaş'ın 1918 yılında Manisa'nın Salihli ilçesindeki demir atölyesine attığı adım, geçtiğimiz yüzyılda başlayıp bugün hala devam eden hikayenin de ilk adımı oldu. Ahmet Özbaş'ın kaya gibi demire ateşle yeni bir şekil verirken hissettiği tutku, oğlu Çetin Özbaş ve bugün de Ali Özbaş ile nesilden nesile geçen mirası oldu.

Bir asırlık birikimin kazandırdığı teknolojik bilgi, deneyim ve güç ile bugün Demir-Çelik sektöründe en tanınan ve aranılan şirketlerden biri  olan ÖZÇE, bu süreçte daha kaliteliyi daha ekonomik olarak sunma ilkesinden hiç vazgeçmedi. Deneyimlerini, gücünü müşterileriyle paylaşarak sarsılmaz bir güven oluşturdu.

ÖZÇE, müşterilerinden aldığı bu güvenle 2004 yılında Steellines markası altında lazer kesim, punch pres ve lazer okuyuculu CNC abkantlar alanında dünyanın en büyük üreticilerinden olan Alman Trumph  ve Belçika menşeli LVD marka işleme makinaları ithal ederek, saç işleme merkezini kurdu ve böylece demir-çelik sanayi sektörüne metal işleme alanında hizmet vermeye başladı.

Bugün Steellines, İzmir'in en büyük organize sanayi bölgesi olan Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m2 kapalı alandaki yeni üretim sahasına taşınarak yatırımlarına ve büyümesine devam etmektedir.

Yatırımlarına yurtdışında da devam eden ÖZÇE ilk yatırımını Ukrayna'ya yaparak Donetsk şehrinde 172 dönümlük bir arazi satın alarak yüzde yüz Türk sermayeli Steellines Ukranya'yı kurdu.

ÖZÇE, şimdi sizi bir asırlık birikimin getirdiği deneyim, güç ve en büyük kazancın insan olduğu felsefesiyle tanışmaya ve bu güveni hissetmeye davet ediyor. En uygun fiyatı, en iyi stok kapasitesini, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarda almak ve bu ayrıcalıklardan faydalanmak için aramanızı bekliyor.

Misyonumuz

Şirket ilkelerimiz ve politikalarımız doğrultusunda, her zaman 100% müşteri memnuniyetini hedefleyerek, satın aldığımız veya ithal ettiğimiz demir, çelik, boru, profil, sac gibi ürünleri doğrudan ya da sahip olduğumuz lazer, abkant, punch, plazma makinalarında işleyerek yüksek kalite ve uygun fiyatla üretici ve tüketicilerle buluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Kurumsallaşmamızın temelini oluşturan şirket ilkelerimizden, şirket politikalarımızdan, şirket standartlarımızdan ve kurallarımızdan sapmadan, tüm çalışanlarının bireysel performans ve yeteneklerini en üst düzeylere çıkaracak katılımcı yönetim anlayışı ile, kaynaklarını en verimli kullanarak sağlam finansal ve rekabetçi yapısını sürdürebilen, elektronik ticaret uygulamları ile teknolojik gelişmelere açık bir satış sistemini kurup sürekli geliştiren, konusuna uygun teknolojik üretim tesisleri kurarak üretim yapan, faaliyette bulunduğu alanlar ile ilgili olarak sadece Türkiye'de değil, yurt dışında da bir çok ülkede söz sahibi olan, en iyi hizmeti en geniş alanda en ucuza sağlayan ve yaptığı işlerde aranılan, güvenilir, saygı duyulan, çevreye ve topluma duyarlı olarak tanınan bir şirket olmaktır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10049 Sokak, No:5 Çiğli - İzmir, Türkiye

İzmir / Çiğli

Mesaj Formu

QR Code