ilan ver
AHTAPOTYAPI - Çanakkale, Çanakkale

Firma Hakkında

Şirket Tanımı
Ahtapot Yapı Malzemeleri; Çanakkale ve İstanbul`da hizmet vermektedir. Tutkal ve yapıştırıcılar başta olmak üzere yapı kimyasalları, hırdavat ve nalbur malzemeleri tedarikçi firmasıdır. Aynı zamanda online alışveriş sistemi ile güvenle alışveriş yapabilir, isterseniz ürünlerinizin ödemesini kapınızda kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz. Alımlarınıza oranla %30`a varan iskonto ve 300 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo ile Türkiye`nin her bölgesine hizmet veriyoruz.
Ağırlıklı Olarak İnşaat Sektörü, Mobilya Sektörü ve Otomotiv Sektörünün Kullandığı Yapıştırıcılar, D2 D3 D4 Tutkallar, Hibrit ve Silikonize Mastikler, Genel Amaçlı ve İnşaat Silikonları, Smx Polimerler, Poliüretan ve Yangına Dayanıklı Mastikler, Poliüretan ve Yangına Dayanıklı B1 ve B2 Köpükler, Özel Kuvvetli Yapıştırıcılar, Butil Bantlar, Kimyasal Dübeller, Temizleyiciler, Spreyler, Kontakt Yapıştırıcılar, Hızlı Yapıştırıcılar, Mermer, Taş ve Granit Yapıştırıcılar, Holtmeltler ve Pvc Yapıştırıcılar, Ahşap Dış Mekan Boyaları, Havalı ve Manuel Özel Tabancalar, El Aletleri, Hırdavat Malzemeleri, Mobilya Aksesuarları, Isı Yalıtım Malzemeleri, Su Yalıtım Malzemeleri, Ses Yalıtım Malzemeleri, Ambalaj Malzemeleri, İş Güvenliği Malzemeleri Satışı Yapmaktadır.
Restaurant-Cafeterya-Otel ve Özel Mekanlarınıza Yılların Verdiği Tecrübesi İle Kendi Üretimi Olan AHŞAP Dış ve İç Mekan Dekorasyon Uygulamaları Yapmaktadır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Barbaros Mah. Osman Hamdi Bey Cad. 24 Dk:1-2 Çanakkale Merkez, Çanakkale

Çanakkale / Çanakkale

Mesaj Formu

QR Code