ilan ver
Teknovet - Küçükçekmece, İstanbul

Firma Hakkında

2000 yılında faaliyete başlayan TEKNOVET İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan itibaren araştırma, eğitim, kalite-kontrol, iletişim ve müşteri memnuniyeti konularına büyük önem vermekteyiz.

Hammaddenin girişi, ambalaj malzemesinin seçimi, personelin eğitimi gibi üretim öncesi kritik noktalardan, sahaya son ürünün verilişine kadarki kontrol ve titizliğin vazgeçilmez olduğu her aşamada, gerekli kalite kontrol çalışmalarını, araştırmaları ve incelemeleri yürüten TEKNOVET İLAÇ; ürünü hayvan sağlığı sektörüne en iyi ve en güvenilir şekilde sunmayı sürdürmektedir.

MİSYON

Beşeri hekimlik insan içinse, veteriner hekimlik insanlık içindir. Ve biz biliyoruz ki; sağlıklı hayvanların olmadığı bir yerde insan sağlığından bahsedilemez.

Bu hizmet anlayışı ile Türk Veteriner İlaç Sektörü’ne yüksek kalitede, güvenilir, yenilikçi ürünler ile hizmet vermeyi amaç edinerek; ilacın değil, tedavinin ucuz ve etkin olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Hayvan sağlığına katkı sağlamak için oluşturduğu teknolojik altyapı ve proaktif yaklaşımlar ile kalite odaklı ve müşteri memnuniyeti sağlayan çözümler sunmaktayız.

VİZYON

Veteriner İlaç sektöründe, farklı tedavi alanlarında gerçekleştirdiği faaliyetleriyle ulusal ve uluslararası planda değer yaratan, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan, bilinen, marka ürün üreten, takdir edilen, kalıcı, takip edilen ve önde gelen bir ilaç şirketi olmayı daha da ileri taşıyarak devam ettirmeyi hedefliyoruz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

İKİTELLİ O.S.B. MAH. MARMARA SAN. SİTESİ MARMARA M BLOK SOKAK NO: 16 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL

İstanbul / Küçükçekmece

Mesaj Formu

QR Code