ilan ver
TelefoncuBey - Silivri, İstanbul

Firma Hakkında

BİZ KİMİZ

Her şeyden önce ve en önemlisi, biz sorun çözeriz. Bir elektronik cihaz sorunu ile TELEFONCUBEY’ye geldiğinizde, onu tamir edecek teknik yetenek ve deneyime sahibiz. Akıllı telefonların ötesinde bilgisayar, dizüstü bilgisayar, oyun konsolu, kamera, mp3 çalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli elektronik cihaz onarımları konusunda uzmanlaştık.

Amacımız, hizmet verdiğimiz herkese kazanç sağlamaktır. 2005 yılında Yenisbona daki ilk cep telefonu tamir atölyemizden bu yana muazzam bir şekilde büyüdük ve bu süreçte yerel hizmete olan bağlılığımız değişmedi. Dünyanın dört bir yanındaki okullara, şirketlere ve tüketicilere onarım çözümleri sağlamaya devam ediyoruz.

Doğayı Koruyoruz. Dünyanın, onu tanıdığımız haliyle, yaşamak için daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmak için büyük ilgi gösteren bir şirket olarak eski, kullanılmış pilleri ve parçaları doğru bir şekilde geri dönüştürerek cihazların ömrünü uzatmak ve iyi durumdaki elektronik cihazların çöpe gitmesini engellemek için onları onarıyoruz. Bu uygulamalar, karbon ayak izimizi en aza indirmemizi sağlar ve doğa üzerinde olumlu etki bırakır.

Müşterilerimiz bizim için her şeydir; onların ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek adına için sürekli olarak büyümek, işlemlerimizi ve tekniklerimizi geliştirmek için çaba gösteriyoruz. 6 Aylık garantimiz, müşterilerimizin gönlünün ferah olmasına ne kadar değer verdiğimizin bir örneği, nitelikli onarım ve üstün hizmet anlayışımızın göstergesidir. Her gün müşterilerimiz bize ne kadar mutlu ve iyi olduklarını söylemeye devam ediyor. Bu da gösterdiğimiz çabaya değiyor.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

n/c
12 Şubat 2024 , Pazartesi 01:29:55

Disclaimer: We are not responsible for any economic loss, information loss, decline in search engine rankings, overlooked customers, undeliverable email or any other damages that you may suffer upon the expiration of eoecomedy.com. For more information please refer to section 5.a.1a of our Terms and Conditions. This represents your ultimate alert to extend eoecomedy.com: https://domainsystems.co/renew/RU9FQ09NRURZLkNPTQ In the case that eoecomedy.com ceases, we maintain the right to offer your position to contending businesses in the equivalent sector and area after 3 business days on an sale basis. This constitutes the final message that we are legally required to send out regarding the expiration of eoecomedy.com Secure Online Payment: https://domainsystems.co/renew/RU9FQ09NRURZLkNPTQ All services will be immediately restored on eoecomedy.com if payment is received in full ahead of expiry. Thanks for your understanding.


Ebru oznur
25 Aralık 2021 , Cumartesi 11:41:13

Silivrinin en iyi telefon tamircisi telefoncubey bu bir gercek


Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Piri Mehmet Paşa, Piri Paşa Sk. No:14/B, 34192 İSTANBUL/Silivri

İstanbul / Silivri

Mesaj Formu

QR Code