ilan ver
ASTİM ENDÜSTRİ TESİSLERİ - Gebze, Kocaeli

Firma Hakkında

5 KITA 80 ÜLKEDE 800'ü AŞKIN PROJE...
Astim, evsel ve endüstriyel su/atıksu arıtma tesislerinde ve özel proseslerde kullanılan çeşitli mekanik ekipmanların, çelik yapıların, basınçlı kap ve tankların tasarımı ve imalatı konusunda uzman, sektörün önde gelen firmalarındandır.
1980 yılında Türkiye’deki sanayinin kalbi olan Kocaeli’nde kurulan Astim, İstanbul’a çok yakın ve aynı zamanda etrafı liman ve otoyollarla çevrili Dilovası Organize sanayi Bölgesinde, 6.000 m² kapalı ve 8.000 m² açık alana sahip üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. Tesisimiz yıllık 5.000 ton çelik imalat yapabilecek kapasitede makina ve teçhizat ile donatılmıştır. Deneyimli mühendis, teknisyen ve sertifikalı kaynakçılardan oluşan 70 kişilik uzman kadromuz ile sistem çözümleri geliştiriyor, ürün tasarımı ve imalatı yapıyor, projeler yönetiyoruz.
DIN-EN, AD 2000 Merkblatt HP-0, ASME, API650, EN ISO 3834-2 gibi uluslararası norm ve standartlara uygun, engin tasarım ve imalat tecrübemizle yürüttüğümüz birçok proje TÜV, GL, BV ve SGS gibi iyi bilinen denetleme şirketlerinin kontrolünde tamamlanmıştır.
Dünya Çapında Tecrübe ve Kalite
ASTİM AŞ. 

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Dilovası O.S.B 4.Kısım , Ceyhan Cad. No:10 Tavşanlı Köyü PK 41400 Gebze / Kocaeli TÜRKİYE

Kocaeli / Gebze

Mesaj Formu

QR Code