ilan ver
Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı
img
Fuar

Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı

Tarım sektöründe GAP ve Orta Doğu’nun dünyaya açılan kapısı Mersin

Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı 15.yılında yeni teknolojiler, yeni yöntemler ve yeni ürünler ile birlikte tüm tarım sektörünü bir araya getirdi.

 

05-08 Mart 2020 tarihleri arasında Mersin’de düzenlenen 15. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, her yıl profesyonel çevrelerden büyük katılım sağlayan Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biridir.

 

Tarım üretiminin her yıl %50 oranında arttığı Mersin’de, sektöre yapılan yatırımlar da buna paralel olarak artmakta olup bölgedeki tarım potansiyeline göre fuarda da her geçen yıl firma ve ziyaretçi sayısı artış göstermektedir.

 

Akdeniz Bölgesi'nin tarım, liman ve ticaret kenti Mersin'in ekonomisine önemli katkılar sağlayacak fuar, 200’den fazla yerli ve yabancı firmanın katılımıyla toplam 20.000 m2 açık ve kapalı alanda çeşitli ülkelerden gelen sektör profesyonellerini ağırlıyor.

 

Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, yerli ve yabancı firmaların çiftçi, ithalatçı, bayi firmalar ve diğer kurumsal müşterileri ile buluştuğu, ticari ilişkilerini geliştirdikleri bir ortam yaratıp fuar kapsamında yapılacak seminerler ile de sektöre yön verecek.