ilan ver
Kurumsal ilan

Kurumsal ilan

Kurumsal İlan sayfamızda yayınlanan ilanlar %100 Güvenilir ve ziyaret etmiş olduğumuz firmaların vermiş olduğu ilanlardır.

Firmalar arası ticareti geliştirmek, kullanıcılara güvenilir hizmet veren, vergi levhası ve işyeri bulunan firmaların ürünlerin ilanlarını servis etmek için sitemize eklenen tüm firmalar kontrolden geçmektedir.

Eklenen ilanlar kısa sürede arama motorlarında listelenir ve bu sayede ürüne olan talebi arttırır. 20021 Yılı içerisinde rehberimize kayıt olan tüm firmalara belirlediğimiz adet ürün ilanı ekleme kredisi otomatik olarak tanımlanmıştır. Extra ilan eklemek isterseniz
Kurumsal Paketlerimiz den birini seçip ödeme yaparak hem bir firmanızı daha ekleme hakkı, hemde belirlediğimiz  adet daha ürün ekleme şansına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Firmanızın iş ve eleman ilanlarınıda karşılayabilmeniz için İş İlanları sayfamızda belirlediğimiz adet eleman ilanı ekleme hakkınızda paketinize tanımlanmıştır.

ilanekle.net sayfasında vergi levhası ve işyeri bulunmayan firmalar yer almadığından firmaların vermiş olduğu ilanlar son derece önemlidir.

Firma ilan ve ürünlerinizi eklerken arama motorlarında kolayca bulunması için ilan detaylarına özen göstermek sizin elinizde.

ilanekle.net eklemiş olduğunuz eleman, ürün ve hizmet ilanlarından hiç bir şekilde komisyon, ilan yayınlama ücreti, aracılık ücreti gibi bir bedel talep etmemektedir. Ödemeler firmadan firmaya güven çerçevesinde yapılmakta olup ilanekle.net yapılan ticarette firmaların iletişim bilgilerini ve ürünlerini yayınlamaktan öteye gitmemektedir.