ilan ver
Ücretsiz ilan ver

Ücretsiz ilan ver


Hizmet vermeye başladığı günden bu yana basit yapısı ve kolay kullanımı ile hızla büyüyerek en fazla üye firmaya sahip, en çok iş ilanı yayınlanan web sitesi haline gelmiştir.

ilanekle.net büyük ölçekli firmalardan küçük ölçekli işletmelere kadar 356 bin üye firmaya hizmet vermektedir. ilanekle.net'de iş ilanı yayınlamak ücretsizdir.

Sadece 3 adımda ücretsiz iş ilanı verebilirsiniz;

- Ücretsiz iş ilanı vermek, firme eklemek için firma üyeliği açmalısınız. KAYIT OL bağlantısından firma üye olmalısınız.

- Giriş yapmak için GİRİŞ YAP bağlantısına tıklamalısınız.

- Ücretsiz iş ilanı vermek için İş İlanı Ekle bağlantısına tıklayarak hiçbir ücret ödemeden iş ilanı yayınlayabilirsiniz.İş Ilanı Yayınlamak Için Ücret Ödemeyin

Evlerde, işyerlerinde internet kullanımının yaygınlaşması, akıllı telefonların hayatımıza girmesi bir çok sektörde olduğu gibi İK sektörünüde etkilemiş ve bu doğrultuda yenilikler, gelişmeler ve yatırımlar hızlanmıştır. Bu gelişmelerle hem eleman arayan firmaların adaylara kolay ulaşımı, hemde iş arayanların kendilerine en uygun işi oldukça fazla alternatif içerisinde bulmaları söz konusu olmuştur.

Şirketlerin İK departmanları ve İK sektöründe faaliyet gösteren firmalar insan kaynağına ulaşma konusunda avantaj elde etmiştir. Geçmişte çok daha maliyetli ve zor olan eleman bulma süreci kolaylaşmış, nitelik kazanmış ve firmaların işe alım sürecini yönetmek adına ayırdıkları bütçeler azalmıştır. Bu noktada ilanekle.net, firmalara sunmuş olduğu ücretsiz iş ilanı verme hizmeti ile 10 binlerce firmaya katkı sağlamıştır. Dolayısıyla İK departmanları bütçelerinde sağladıkları bu ekonomiyi, eğitim ve gelişim konularında kullanabilmektedirler.

Özellikle mavi yaka eleman alımlarında 356 bin firmanın tercih etmiş olduğu ilanekle.net bu firmaların aylık ortalama 25.000 adet ilanını yayınlayarak, bir milyonun üzerinde kayıtlı iş arayan ve aylık bir buçuk milyonun üzerinde ziyaretçisiyle buluşturarak başarılı çözümler üretmektedir. Sürekli altyapısını ve fonksiyonlarını yenilemekte ve geliştirmekte olduğumuz ilanekle.net kolay kullanımı ve hızlı sonuç alınması nedeniyle hem adaylar hemde firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Bu gelişmelerin ışığında artık adaylar metroda otobüste cep telefonlarından ilanekle.net'deki binlerce ilana bakabiliyor ve istediklerine başvurabiliyorlar. Firmalarda ister işten, isterlerse cep telefonlarından ilanlarına yapılan başvuruları görebiliyor.

Sizde ücretsiz iş ilanı verebilir, aradığınız elemana kısa sürede ulaşabilirsiniz