ilan ver
AYEUM - Elazığ, Elazığ

Firma Hakkında

Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama Merkezi (AYEUM) sosyal, fen, sağlık ve eğitim bilimlerinde kullanılan nitel, nicel ve karma yöntemler hakkında araştırmacılara yönelik online eğitim, yüz yüze eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuş akademik bir eğitim platformudur.

Bu doğrultuda yüksek lisans, doktora öğrencilerine, doktora sonrası araştırmacılara, akademisyenlere, kamu kurum ve kuruluşlarındaki uzmanlara bilimsel araştırma yöntemlerini ve bilimsel araştırma sürecinde kullanılan bilgisayar yazılımlarını ayrıntılı bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca AYEUM tarafından kurumsal araştırmalar ve danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

 AYEUM, Online Bilimsel Araştırma Yöntemleri Eğitimleri kapsamında Nvivo, SPSS, EndNote, Maxquda, Karma Yöntem Eğitimleri, CMA, Meta Analizi, Nitel Araştırma Yöntemleri, Sağlık Bilimleri için Vaka Temelli İstatistik başta olmak üzere bilimsel araştırma yöntemleriyle ilgili 39 farklı online eğitim sunmaktadır. Oldukça uygun ücretler ile sunulan online video dersler, ilgili derslere ait eğitici materyaller ile desteklenmektedir. Kullanıcılar tablet veya telefonlarından 7 gün 24 saat kesintisiz derslere ulaşabilirler.

AYEUM tarafından sunulan altyapı Android ve IOS tabanlı tüm cihazlarla uyumludur. Online video eğitimlerin yanı sıra AYUEM uzmanları tarafından Maxqda, LISREL, Nvivo, SPSS, EndNote, Karma Yöntem Eğitimleri, CMA, Meta Analizi, Nitel Araştırma Yöntemleri gibi farklı ihtiyaçlara hitap eden yüz yüze eğitimler verilmekte; nitel, nicel, karma ve teorik/deneysel araştırma yöntemleri konusunda kurum ve kuruluşlardaki araştırmacılara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

AYEUM Cumhuriyet Üniversitesi Teknokent bünyesinde hizmet veren Doç. Dr. Selçuk Beşir Demir tarafından proje danışmanlığı yürütülen, bir AR-GE projesidir. Süreç içinde elde ettiği kazanç ile AR-GE süreçlerini yürüten, Teknokent bünyesinde hizmet veren yasal bir şirket niteliğindedir. Bilimsel Araştırma Yöntemleri Eğitimleri için Türkiye’deki ilk ve tek eğitim platformu olan AYEUM’da şimdi üye olup eğitimleri izlemeye başlayabilirsiniz. Kurumsal eğitim ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızda yer alan İLETİŞİM FORMU'nu doldurup bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Fırat Teknokent ARGE-3 Binası(TÜZYEM ARGE & EĞİTİM) Çaydaçıra Mahallesi Hacı Ömer Bilginoğlu Caddesi No:63 ELAZIĞ

Elazığ / Elazığ

Mesaj Formu

QR Code