ilan ver
ERDOĞAN DERİ - Zeytinburnu, İstanbul

Firma Hakkında

1998 yılında deri fabrikası olarak kurulan Erdoğan Deri; süreç içerisinde iş kollarını genişleterek bünyesine kürk atölyesi de katmıştır. Ayakkabı, konfeksiyon, binicilik ve boya sektöründeki üretici firmalara koyun postu tedarik etmesinin yanı sıra; bilinirliliği her geçen gün artan markaları ve Avrupalı müşterileri için koyun postundan tasarlanan ürünleri kürk atölyesinde üretmektedir.

Piyasada kabul gören kromlu tabaklama yönteminin yanı sıra; bitkisel ve medikal tabaklama yöntemleriyle koyun postu üretimi tabakhanemizdegerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekibimiz, teknolojik makine parkurumuz, bilgi birikimimiz ve uluslararası iş ortaklıklarımız ile deri sektörünün öncü tabakhanelerinden birisi olarak; müşterilerimizin güvenilir ve güçlü bir tedarikçisi olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için Erdoğan Deri? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Misyonumuz; müşteri odaklı hareket edip, yenilikçi ürünlerimiz ve hizmetlerimizle, Türkiye’nin istihdamına ve ihracatına katkı sağlayan lider deri firması olmaktır.

Vizyonumuz; tüm paydaşlarımızın haklarını gözeterek, çevreye en az etkiyi bırakarak; Erdoğan Deri ve bünyesindeki markaları dünyada aranan ve tercih edilen bir konuma ulaştırmaktır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk prensiplerimiz çerçevesinde içerisinde yaşadığımız çevrenin ve toplumun gelişimi için sürekli katkıda bulunmaya gayret ediyoruz. Çevreye duyarlı imalat anlayışı oluşturarak, ticari yatırımlarımızda ve girişimlerimizde toplum yararını göz önünde bulundurarak kolektif kalkınmanın gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

Kalite Yönetimi çalışmalarımızın tüm paydaşların katkılarıyla sürekli iyileştirilmesi hedeflenerek, Avrupa Standartlarına uygun, geri dönüştürülebilir doğa dostu üretim gerçekleştirmekteyiz. Üretim süreçlerinde oluşan hatalara zamanında ve sistemli bir şekilde müdahale edip, bir daha aynı hataların tekrar etmemesi için her kademede düzeltici ve önleyici faaliyetler yürütmekteyiz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Kazlıçeşme Mahallesi, Prof. Muammer Aksoy Caddesi, No: 4/C Zeytinburnu/İstanbul 34020

İstanbul / Zeytinburnu

Mesaj Formu

QR Code