ilan ver
Başaran Saraciye - Bağcılar, İstanbul

Firma Hakkında

Firmamız 60'lı yıllarda Bolu-Gerede de kemik tarak imalatı ve İstanbul Eminönü'nde bu ürünlerin satış ve pazarlamasıyla faaliyet hayatına başlamış, 1979 yılından buyana saraciye sektöründe iç ve dış piyasada müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Başaran Saraciye olarak dürüstlük,istikrar ve kaliteden ödün vermeden çıktığınız bu yolda yerli üretim ürünlerimiz ve kendi ithalatımız olan ürünlerle MKM markası çatısı altında Tahtakale ve İstoç Şubelerimizde geniş ürün çeşidimizle hizmetinizdeyiz.

 Ürün gruplarımız; suni deri ve gerçek deriden kumaşa kadar bütün malzemelerde; bay ve bayan kemer çeşitleri,bay ve bayan cüzdan, bay ve bayan çanta,deri ve matal anahtarlıklar,kredi kartlıklar,bozuk paralıklar,seyahat çantaları,okul çantaları,laptop ve tablet çantaları,tekerlekli üçlü valiz, set takımlar,promosyon ürünleri,makyaj çantaları gruplarımızdan oluşmaktadır. 

Her zaman dediğimiz gibi kalite tesadüf değildir. Müşteri memnuniyeti, doğru fiyat ve hizmet kalitesini bizimle tecrübe edinin.

 

Saygılarımızla

BAŞARAN SARACİYE

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

İstoç 5. Ada No:96 - 98 Bağcılar / İstanbul

İstanbul / Bağcılar

Mesaj Formu

QR Code