ilan ver
Kurumsal Data Web Tasarım - Bağcılar, İstanbul

Firma Hakkında

Hakkımızda

Kurumsal Data Web Tasarım ve Yazılım Teknolojileri Ltd.Şti. Olarak İstanbul Merkezli Web Tasarım ve Yazılım Ajansıyız. Web Tasarım, Yazılım, E-Ticaret, SEO , Google Ads ve Kurumsal Web Hosting Hizmetleri sunmaktayız.

2010 Yılında kurulmuş olan firmamız gelişen ve değişen Teknoloji ile beraber kısa zamanda birçok Profesyonel Projede yer alarak Ünlü Markaların Tasarım ve Yazılım projelerini tamamlamış, sektörde lider ve saygın bir yer edinmiştir.

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız en güncel Teknolojiyi yakından takip ederek Arama Motorlarının belirlemiş olduğu standartlarda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

İnovasyonun gücüne inanarak çıkmış olduğumuz bu yolda Kurumsal Data ekibi olarak tam bir Aile Sıcaklığını, Samimiyetini, tecrübe ve deneyimlerinin getirdiği özgüveni, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile işlerimize ve iletişimimize yansıtmaktayız.

Web Tasarım ve Yazılım trendlerini sürekli takip ederek Kurumsal Kimliğinize uygun en yeni tasarımları ve Teknolojiyi kullanır, Arama Motorlarında rakiplerinize gözle görülür farklar atmanızı sağlarız

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Güneşli Mah. Mahmutbey Cad No:140 B Blok Referans Güneşli

İstanbul / Bağcılar

Mesaj Formu

QR Code