ilan ver
VERİ EMLAK ALSANCAK - Konak, İzmir

Firma Hakkında

Çeyrek Asır Öncesinde başlayan maceramızın Bugün Tam 34. Yılını kutlamış bulunmaktayız. Veri Emlak Alsancak Merkez 1989 Yılında Kurulmuştur. 1989 Yılından beri aynı adreste hizmet vermeye devam eden Veri Emlak Alsancak, Kurulduğu günden bugüne birçok Gayrimenkul Satışını ve Kiralamasını yapmıştır.

İzmir’in Merkezi Alsancak’ta 34 Yıldır Sektörde Söz Sahibi Olmuş ve Halen Aynı Adreste Emlak Komisyonculuğu yapmakta olup Sektörün ilerleme ve Büyümesinde Katkı Sağlamıştır. Veri Emlak Alsancak Olarak, Her geçen gün genç kadrosu ile İzmir’e Değer katarak Gayrimenkul Sektörünün Canlanmasını Ve Alım Satımın Hızlanması İçin Bölgelere Göre Şubeler Açmıştır.

Kuruluş Tarihimizden bugüne, değişimlerini sürekli yakından takip eden VERİ EMLAK ALSANCAK, Bölgede Doğru Fiyat – Doğru Yatırım – Doğru Hizmet Mantığı ile Siz Müşterilerimize Kısa Sürede Hedefinize Ulaştırmanın Mutluluğunu Ve Sevincini Yaşatmış ve Yaşatmaya Devam Etmektedir.

Çeyrek Asırdan Bugünümüze, Gayrimenkul Sahiplerinin ve Yatırımcıların Bilgi Edinme Hakkında Her Zaman Saygı Duyan Şeffaflık İlkesinden Hiçbir Zaman Taviz Vermeyen Ve Öncelikle Müşterimizle Güven Bağı Kurmayı Hedefleyen Bir Yapı Oluşumuzdur.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

ALSANCAK GAZİ HASTANESİ ...
Konak / İzmir - 07-11-2023
ALSANCAK GAZİ HASTANESİ ...
Konak / İzmir - 07-11-2023
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

AKINCILAR CADDESİ SERCAN BEY APT NO:10/D KAHRAMANLAR /İZMİR

İzmir / Konak

Mesaj Formu

QR Code