ilan ver
BOZTAŞ ALÜMİNYUM - Zeytinburnu, İstanbul

Firma Hakkında

2017 yılında, “Alüminyum Profil-Dış Cephe” üretiminden, “Alüminyum Folyo-Rulo-Levha” üretimine yatırım yapan paydaşlarımız; bu amaç için 2017 Şubat ayında, BOZTAŞ ALÜMİNYUM LTD ŞTİ’ni kurmuş ve sektörde marka değeri olan, Abacılar Alüminyum A.Ş’nin, Zeytinburnu üretim tesisini bünyesine katmıştır.

Rulo-folyo üretiminde 30 yıllık tecrübeli üretim kadrosu ve marka değeri, BOZTAŞ ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ. için strateji ve üretim planı zemini oluşturmuştur. Tecrübe edilmiş, müşteriye özel proses kayıtları ile kısa bir sürede imalata başlanarak, piyasa ihtiyaçları ivedilikle karşılanmaya başlanmıştır. AR-GE ve inovasyon öncelikli yönetim anlayışımız, sürekli gelişim ve değişimi ile şirket için geleneksel bir olguya dönüşmüştür. Bu olguyu, müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile paylaşarak üretim süresi ve maliyeti alanında yatırımlara evirilmesinde rol oynamıştır.

Sektörel hareketliliği küresel boyutta takip eden şirketimiz, çalışmakta olduğu müşterileri için “kalite-maliyet-zaman” odaklı üretime devam ettiği gibi, yeni müşterileri için de sürekli gelişimi ve müşteri ihtiyaçlarını belirlemeyi sürdürmektedir. Seçenekli piyasaya saygı duyan şirketimiz, sizler için bir alternatif olarak sürekli ve sıkı çalışmaya devam edecektir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Maltepe mah.Karacabey sokak Osmanoğlu iş hanı 15 K Zeytinburnu / İSTANBUL

İstanbul / Zeytinburnu

Mesaj Formu

QR Code