ilan ver
DG GROUP DOĞALGAZ ISI SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ - Ümraniye, İstanbul

Firma Hakkında

HAKKIMIZDA

 

DG GROUP ''Doğru seçim,Güven verir''

 

İklimlendirme sektöründe 1999 yılından itibaren faaliyete başlayan DG GROUP, sektördeki gelişim ve değişimin öncüsü olarak inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Türkiye’nin lider ısıtma grubu konumundadır.

Şirketimiz mimar, mühendis, müteahhitler, iş adamları, karar merci yöneticiler, özel sektör, kamu kurumları , yapılarını önemseyenler ve bireysel tüketicilere mekanik tesisat sistemlerini nasıl daha ekonomik ve işlevsel seçeceklerine yardımcı olabilmek için hazırlanmış olup, marka ve sistem karşılaştırmalarına da olanak sağlanmaktadır.

Globalleşen dünyamızda artan rekabet şartları, ekonomik gelişmeler, yüksek müşteri beklentileri rekabeti kaçınılmaz kılmıştır. Bu nedenle DG GROUP, siz değerli müşterilerimizin yapılarının mekanik tesisat sistemleri için optimum çözümler üretir. Isıtma, klima, havalandırma, yerden ısıtma, doğalgaz, Radyantlı ısıtma gibi mühendislik ve mekanik sistemleri projelendirip uygulamasını gerçekleştirmektedir.

DG GROUP bünyesinde Doğalgaz Taahhüt, Mekanik Taahhüt,Toptan satış ve İnşaat taahhüt işleri sunarak 4 faaliyet alanında hizmet veren DG GROUP şirketler grubunun bir parçasıdır.

Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla tek merkezden 81 ilde yayılmış geniş satış ve hizmet ağı ile ısıtma soğutma sektöründe çözüm sunuyor.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre ısıtma ötesi çözümler geliştiren DG GROUP ; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Isıtma soğutma alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.

Bugün, ısıtma sektörünün lider firması olan DG GROUP 150.000 bağımsız mekanın ısıtma dönüşümünü başarıyla gerçekleştirmiştir. Yoğuşma, güneş enerjisi ve ısı pompası gibi sadece verimli ısıtma teknolojilerini kullanıyor olması doğaya ve insana verdiği değeri özetler niteliktedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ


DG GROUP olarak biz buraya ne yazarsak yazalım,müşterimiz olmadan kalitemiz hakkında net bir fikir sahibi olamayacağınızı biliyoruz. bu yüzden Türkiye'nin en büyük doğalgaz mağazası olan DG GROUP merkez ofisimize kahveye davetlisiniz.

Biz DG GROUP Ailesi olarak hizmetlerimize güveniyoruz.

1999 yılından beri DG GROUP en uygun ücretlerle,en iyi ödeme koşulları ile en iyi hizmeti sunabilme anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız 20 yıldan uzun sürenin sonunda, sektörün öncü şirketlerinden birisi haline geldik. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, 365 gün 7/24 çalışmakta ve her soruna en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlamaktayız.

Her türlü sorunda %100 şeffaf davranıyoruz, bizden kaynaklanan bir sorun var ise bunun çözülmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini bilmenizi sağlıyoruz. Bu şeffaflığımızın ve özverimizin, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktaki en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz.

Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %90 gibi bir bölümünü yeni nesil malzeme ve daha geniş ürün gamına yatırım yaparak değerlendiriyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını mümkün olan en uygun ücretlerle her geçen gün kalitemizi artırarak sizlere ödüyoruz.

Biz sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde başka hiçbir yerde bulunmayan, kendi geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz crm yazılımlarıyla, kartlı ödeme sistemleri, SMS sistemleri, hizmet kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da mekanik tesisat ve doğalgaz hizmetleri sağlıyoruz. Böylece DG GROUP'a özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz.

DG GROUP olarak her türlü sorun oluşması ihtimalini göz önünde bulunduruyor, Bu sayede sunduğumuz destek hizmetlerinin aksamamasını sağlıyoruz. 30+ kişiden oluşan ekibimiz ve tecrübemiz ile en iyi hizmeti alabilmeniz için 7/24 çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün altyapımızı güçlendirmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin her noktasında "daha iyi ne yapabiliriz" düşüncesi ile, sürekli olarak geliştirmeler uygulamaktayız. Türkiye'nin en önde gelen MEKANİK VE DOĞALGAZ şirketlerinden birisi olmanın sorumluluğu ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.


VİZYON


Türkiye'de Isıtma sektörünün(mekanik,doğalgaz,toptan satış) lideri olarak; ısıtma soğutma denildiğinde akla ilk gelen, hizmet kalitesi, öncü çözümleri ve müşteri odaklılığı ile en fazla tercih edilen firma ve marka olmak.


MİSYON


Genç ve dinamik kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği İklimlendirme sektöründeki uygulama alanında inovasyon odağında çözümler üretmektir. Bu misyonla müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini teknolojik alt yapı ile en doğru yöntemle karşılamaktır.

 

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Genel Muhasebe Uzmanı
Ümraniye / İstanbul - 22-10-2022

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Aşağı Dudullu Mah Hamza Yerlikaya bulvarı No:33/A Ümraniye İSTANBUL

İstanbul / Ümraniye

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler