ilan ver
BULUÇ NALBUR - Esenler, İstanbul

Firma Hakkında

Şirket Tanımı
Buluç Nalbur Yapı Market
İnşaat Malzemeleri ve Yapı Malzemelerinin toptan ve parekende satışı konusunda uzmanlaşmış olan işletmemiz 1996 yılından beri İstanbul'''' da faaliyet göstermektedir. Merkez şubemiz İstanbul Esenler'''' de olmakla birlikte başta İstanbul, Bursa, Eskişehir, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm Türkiye'''' ye hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul'''' da Yapı Malzemeleri Hizmet Bölgelerimiz
Kuzine Soba, İnşaat malzemesi, Hırdavat ve Boya ürünleri gibi ihtiyaçlarınızı Esenler merkez şubemizden temin edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde başta İstanbul Avrupa yakası olmak üzere tüm Türkiye'''' ye kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Başta şömine, boya ürünleri ve kuzine soba çeşitleri olmak üzere tüm ürünleri kargo ile gönderim yapıyoruz.

Buluç Nalbur Çalışma Saatlerimiz
İstanbul Esenler'''' de hırdavat ürünleri, soba malzemeleri ve boya malzemeleri satan merkez şubemiz pazar günü dahil olmak üzere haftanın 7 günü sabah 07:40 ile akşam 21:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Ek olarak 23 Nisan ve 1 Mayıs gibi resmi tatillerde de firmamız hizmet vermektedir. Telefon ve eposta üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hizmet Tanımı
Toptan ve Parekende Yapı Malzemeleri

İstanbul İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren işletmemiz yapı malzemeleri, inşaat ürünleri, boya malzemeleri, el aletleri, kum, çimento, alçı, su tesisat malzemeleri, elektrik tesisat malzemeleri, banyo bataryaları ile musluk çeşitlerinin satışı yapılmaktadır.

Kuzine Soba ve Şömine Çeşitleri

Bursa'''' da bulunan kuzine soba fabrikamızda her çeşit kömür sobası ve odun sobası üretimini, toptan satışını ve perakende satışını yapmaktayız. Tuğlalı Kuzine Soba, Döküm Şömine Soba, Kovalı Kuzine Soba çeşitlerimiz bulunmaktadır.

İç Cephe Duvar Boyası Ürünleri

İstanbul Silikonlu duvar boyası, plastik duvar boyası, yağlı boya ve dış cephe boyaları işletmemizde satılmaktadır. Marshall Duvar Boyaları ve Permolit Tavan Boyaları için rekabetçi fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Marshall duvar boyası fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Klozet Taşı ve Lavabo Ürünleri

Her bütçeye uygun fiyatlarımız ile banyo ve lavabo tadilatlarınız da ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürün işletememizde bulunmaktadır. Klozet taşları, WC taşları ve lavabo satışlarımız vardır.

Arama Terimleri: Çatı Malzemeleri, Boya Fiyatları, Soba, Yapı Market, Hırdavat, Membran, Kum, Çimento, Ondoline, Alçı, Kalekim, Musluk, Yağlı Boya, Marshall Boya, Dış Cephe Boyası, İnşaat Malzemeleri, Nalbur, Kuzine, Varil Soba, Şömine

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Nine Hatun Mah. Ayazma Cad. 14 Esenler 34220, İstanbul

İstanbul / Esenler

Mesaj Formu

QR Code