ilan ver
SCS GRUP - Üsküdar, İstanbul

Firma Hakkında

SCS Grup Şirketleri

1993 yılında hayata “merhaba” diyen SCS Güvenlik ve Temizlik ailesi; 2004 yılında çıkan özel güvenlik yasası üzerine faaliyetlerine SCS Güvenlik ve Pak-Lıne Temizlik olarak devam etmeye başlamıştır.

2012 yılına gelindiğinde güvenlikte ve temizlikte sektörünün devleri arasına girmeyi başaran şirketlerimiz, her biri kendi içinde alt dalları ile genişleyen ve bugün adından SCS Şirketler Grubu olarak söz ettiren büyük ve köklü bir aile haline gelmiştir. SCS Güvenlik bugüne kadar hizmet verdiği tüm projelerde müşteri memnuniyetini esas almış ve her biri sektörünün öncüsü sayılan markalara güvenlik hizmeti sunmuştur. Son yıllarda hizmet skalasını genişletmiş olan SCS güvenlik; SCS Elektronik Servisi ve SCS Alarm Haber Alma Merkezi ile kollarını daha da büyütmüştür.

SCS Güvenlik Servisi, çalışmakta olan tüm personellerini özel seçmekle kalmamış, şıklığına, temizliğine, güler yüzüne, düzgün diksiyonuna ve temiz ahlakına da bakarak işe almış olup, gereken tüm eğitimlerini periyodik olarak eksiksiz vererek yüksek kalitede personelleri içinde barındırmaya başlamıştır.

SCS Elektronik servisi; artık yüzlerce projeye imza atmış, tecrübenin ve sürekliliğin timsali olarak en yüksek kalitedeki elektronik ürünleri ile 7/24 hizmet sunmaya hazır konusunda uzman ekiplere sahiptir.

SCS Güvenlik ailesinin son bireyi olan Alarm Haber Alma Merkezi, Türkiye’nin örnek AHM merkezine sahip, konusunda uzman ve özel eğitimli personelleri ile müşterilerine daha güvenli ortamlar yaratmak için 7/24 görev başındadır.

2012 yılına geldiğinde SCS Grup

  • Güçlü teknik servis ve müşteri hizmetleri
  • Türkiye geneline yayılmaya başlayan yapılanmaları
  • Bölge ofisleri
  • Zincir projeleri
  • Kurumsal müşterileri ve %100 müşteri memnuniyeti ile
  • Kurumsal kimliğini kaybetmeden her gün daha da güçlenen büyük ve güven dolu bir aile olmuştu

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

CUMHURİYET MAH. ŞAİR MEHMET AKİF ERSOY SOK. NO:34

İstanbul / Üsküdar

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler