ilan ver
GRESSAN GRESÖRLÜK - Eyüp, İstanbul

Firma Hakkında

Şirket Tanımı
GRESSAN GRESÖRLÜK İstanbul'da faaliyet gösteren Türkiye’nin en köklü gresör imalatçısıdır.
Firmamız olarak 40 yılı aşan yolculuğumuzda, karşılıklı güven ve dürüst ticareti ilke edinerek her zaman müşteri memnuniyetini gözettik.
İmalatta edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini nesilden nesile aktararak günümüzde  3. Kuşak olarak hizmet verilmektedir.
Amacımız; sektörde yatırımlarımızı artırarak çağın gerektiği teknolojinin değişimde ve sürdürülebilir büyümede anahtar olduğu bilincinde daima kaliteli ürünler üreterek ihtiyaca cevap vermektir.
Hizmet Tanımı
Gresör ; bir yatağı veya makine aksamlarını yağlamaya yarayan metal aparattır.
Firmamız; otomotiv yan sanayi,zirai ve tarımsal alanda, her türlü sanayi ve iş makineleri için kullanımı elzem olan yağlama görevi gören gresörler üretir.
Bütün tip ve standart ölçülerde gresörler stoklarımızda mevcuttur.UNF,METRİK,NPT,UNC,BSP,DRİVE, BUTON BAŞLI(TEKALAMİT),ÇUKUR ÇAKMA, SARI PİMLİ gresörlükler.Bunun dışında isteğe göre pirinç(sarı),paslanmaz çelik  gresörler ,özel ebat ve diş ölçüsünde  siparişleriniz alınır.
Bünyemizde her nevi talaşlı imalat,paslanmaz,sarı(pirinç),otomat işleri üzerine fason üretim yapılır.Ayrıca Torna ve Freze işleriniz yüksek hassasiyetle işlenir.Otomotiv,perde,aksesuar,bağlantı elemanları,aydınlatma gibi alanlara ürünler ürettik.
GRESSAN olarak işlerinizi kolaylaştırmak adına her türlü sektör için özel amaca göre makine tasarımı ve üretimi yapıyoruz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Topçular Mah. Demirkapı Cad. 5/J Sayaçhan İş Mrk. A Blok Eyüp 34055, İstanbul

İstanbul / Eyüp

Mesaj Formu

QR Code