ilan ver
Gözlem Pnomatik - Başakşehir, İstanbul

Firma Hakkında

1993 yılında kurulan Gözlem , daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı hedeflemiştir. Bu anlamda uzun süre Bosch firmasının bayiliğini sürdüren Gözlem , Pemaks ve VDM markalarının distribitörlükleriyle faaliye başladı.

2001 yılında Rexroth ve Bosch firmalarının hidrolik-pnömatik bölümlerinin birleşmesi ile Rexroth-Bosch Group ürünlerinin bayisi olarak faaliyetini 2003 yılına kadar sürdürdü.

Türkiye genelinde daha geniş hizmet sunmak amacı ile 2003 yılında konusunda sektöre hakim İtalyan Farbo Pneumatica Srl. firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü alarak ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Yine 2003 yılından itibaren vakum ürünleri konusunda bir dünya markası olan Amerikan Vaccon Company Inc. firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü alarak Türk Sanayisine pnömatik vakum ve aksesuarları konusunda çok geniş bir ürün çeşidi kazandırmanın mutluluğu içindedir.

2004 yılından itibaren Alman Pnömatik devi Airtec Pneumatic GmbH. firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü alarak ürünlerini daha da genişletmiştir.

2005 yılında konusunda Türkiye’nin lider firması Hema hidrolik pompa sistemlerinin distribitörlüğüne başlandı.

2007 yılında endüstri sistemlerine yönelik ürünleri olan Exair firmasının distribütörlüğüne başlandı.

Satışını ve distribütörlüğünü yaptığımız ürün gurupları ; hidrolik , pnömatik , vakum kompanentleri , elektrik , otomasyon ürünleri , kontrol ve bağlantı elemanları ve endüstrinin geniş kesimine hitap eden ürünleri içermektedir.

Firmamız kurulduğundan bu güne kadar , ürün satışı yanısıra bir çok konuda müşterinin ihtiyacına yanıt vermiş , servis ve teknik danışmanlık hizmetini sunarak tecrübelerini paylaşmıştır.

Gözlem Pnömatik Hidrolik End. Malz. San. Tic. Ltd. Şti. her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , son teknolojileri değerli müşterilerimize sunarak bilgiyi paylaşma arzusu içinde olmuştur.

Saygılarımızla,

Nedim Aykutalp

Genel Müdür

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Demirciler Sanayi Sitesi D Blok No:323 / B İkitelli Başakşehir / İstanbul / Turkey

İstanbul / Başakşehir

Mesaj Formu

QR Code