ilan ver
GÖKTÜRK ÇELİK HALAT - Karatay, Konya

Firma Hakkında

Temelleri 1999 yılında atılan şirketimiz Konya'da çelik halat ve kaldırma çektirme ekipmanları sektöründe ilk ve tek firma olarak hizmete başlamıştır. Bu günlerde ürün ve hizmet ağını daha da genişleterek 2018 yılı içerisinde yeni kurumsal kimliği olan GÖKTÜRK ÇELİK HALAT ÜRN.HIRD. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ünvanı ile faaliyetini sürdürmektedir. GÖKTÜRK şirketler grubuna dahil olan GÖKTÜRK ÇELİK HALAT ÜRN.HIRD. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tüm tecrübesi ile 2014 yılından itibaren Atiker 1 Sanayinde Konya sanayisine hizmet vermeye devam etmektedir.

Çelik halat pres baskı ve örmeli sapanları 03 mm'den 28 mm'ye kadar yapan firmamız. Ayrıca saplı kanca, iş güvenliği ekipmanları, zincir, sapan, polyester sapan, çelik halat ekipmanları, iş makinası ve traktör koltukları, zincirli vinçler, istif ve transpalet vs. daha yüzlerce ürün çeşitini bünyesinde bulundurmaktadır. Lider üretici firmalar branşlarında tüm teknolojik gelişmelerin öncülüğünü yapmakta kullanıcıların istek ve uygulamalarının gerekleri doğrultusunda sektörlerindeki standartları belirlemektedirler.

Şirketimiz,temsilciliğini yapmakta olduğu firmalardan ithal etmekte olduğu ürünlerin çok büyük bir kısmını stoklarında bulundurarak direkt kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Birçok kamu ve özel sektör kuruluşları ile sanayimizin önde gelen firmaları tarafından tercih edilmekte olan üstün nitelik ,kalite ve sertifikalı ürünlerin tamamı GÖKTÜRK ÇELİK HALAT ÜRN.HIRD. SAN.TİC.LTD.ŞTİ bünyesindeki tecrübeli personel ağı ile müşteri memnuniyeti vasıtası ile mümkün olan en kaliteli ve aynı zamanda ekonomik çözümleri ve ürünleri kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

GÖKTÜRK ÇELİK HALAT ÜRN.HIRD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kurulduğu günden bu yana ülkemizdeki ekonomik koşulların elverdiği oranda ilkeli fiyat ve kalite politikası ile sektöre bugüne kadar görülmemiş bir rekabet getirmiştir. Bu sayede çok geniş kullanıcı kitlesi tüm ürünlerin kalite ve fiyatlarını objektif olarak karşılaştırabilme ve alternatif ürünler arasından seçim yapabilme imkanına kavuşmuştur.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Fevzi Çakmak Mah. Aslım Cad. Atiker 1. San. Sit. NO:36-F Karatay / Konya / Türkiye

Konya / Karatay

Mesaj Formu

QR Code