ilan ver
Yüksel Tuğla Kiremit - Turgutlu, Manisa

Firma Hakkında

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Yüksel A.Ş. üretimde bölgemizin en kaliteli killerini kullanarak , bünyesindeki AR-GE laboratuarı ile mevcut ürünlerini iyileştirerek ve yeni ürünler geliştirerek , ürün yelpazesini ve kalitesini her geçen gün yükseltmeyi hedeflemiştir.

Başta yatay delikli tuğlalar olmak üzere, izo tuğlalar , dış baca tuğlaları , asmolenler , kiremitler ve çatı detayları ürün yelpazesinde yer almakta ve her geçen gün çeşitlilik artmaktadır.

Tuğla ve Kiremit ürünlerimizde TSECE belgeleri bulunmakta ve üretimimizi İSO-9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi'ne göre planlamaktayız.

Üretimini yaptığımız tuğla ve kiremit ürünlerinin tamamında “doğal hammadde” olan kil kullanılır. Bünyesinde kanserojen maddeler içermemesi tüm ürünleri “güvenli” kılar.

Üretim ve satış hizmetleri konusunda göstermiş olduğumuz kalite anlayışı ile her zaman ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri siz müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz….

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Şehitler Mah.Ankara Asfaltı Cd.No:181 Turgutlu / MANİSA, Turkiye

Manisa / Turgutlu

Mesaj Formu

QR Code