ilan ver
Byüürüü Çevirme Tavuk - Başakşehir, İstanbul

Firma Hakkında

Piliç Çevirme

Piliç çevirme ürünlerinde en önemli olan konu tavuğun kalitesi ve ateşin doğallığıdır. Bu ikisi birleştiği zaman ortaya çıkacak lezzet, bir tavuk etinin ulaşabileceğin en zirve haz noktasıdır. Yarım Piliç Çevirme ise tüm pilicin çok geleceği kişilerin tercih ettiği ve 1 insanı çok rahat doyurabilecek bir üründür. Nar gibi kızarmış derilerinin lezzeti konusunda çok iddialıyız, türlü baharatlar ile doyumsuz bir lezzet haline dönüşen Yarım Piliç Çevirme ürünümüzü daha önce denemediyseniz daha fazla bu lezzetten mahrum kalmamak adına en kısa zamanda bir Nizam Pide şubesine gelerek denemenizi tavsiye ediyoruz.

Byüürüü  olarak 2012’den beri Türk mutfağının en önemli lezzetlerinin yanı sıra, gurme lezzetleri de müşterilerimiz ile buluşturmaya çalışıyoruz. 

Yarım Piliç Çevirme ürünümüzü paket sipariş olarak da istediğiniz adrese söyleyebilirsiniz. Kuryelerimiz şimdilik sadece BaşakŞehir ikitelli organize  bölgelerine hizmet götürse de yakın zamanda bu hizmet ağımız genişleyecektir. Piliç çevirme gibi ürünlerimiz özel ambalajlar ile kapınıza kadar getirileceği için sıcak sıcak sizlere teslim edilir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Kendi Motoruyla Öglen 12:00 - 16:00 Çalışacak ...
Başakşehir / İstanbul - 09-12-2020

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Ziya Gökalp, Bedrettin Dalan Blv, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

İstanbul / Başakşehir

Mesaj Formu

QR Code