ilan ver
İmza Giyim - Küçükçekmece, İstanbul

Firma Hakkında

Hatay Kırıkhan İlçesine bağlı Baldıran Köyünde doğup büyümüş, "Taşkınırmak" soyadını taşıyan 4 kardeşin ticari yaşamları, 1985 yılında bir pazar tezgahında manifatura ürünlerinin satışıyla başlar.


Ticaret Kırıkhan’a taşınır, pazar tezgahı ise mağazaya dönüşür. Hedefler büyütülerek Adana’ya gidilir. Beraberinde işin kapsamı da büyür ve toptan satışa başlanır. Sonraki adres İstanbul, ardındaki hedef ise İmza ile markalaşmaktır.


İmza marka gelişimi boyunca kalite anlayışından vazgeçmeden büyümeyi ilke edinmiştir. Bu kadar kısa sürede markalaşma sürecini oluşturan ve emin adımlarla yoluna devam eden Taşkınırmak A.Ş. Adana'da kurmuş olduğu tesislerde ceket ve gömlek üretimini yapmakta ve Genel Müdürlük, Fabrika ve Perakende Satış Mağazalarında 400 ün üzerinde personelin istihdamını sağlamaktadır.


İmza markalı ürünlerin arkasındaki Taşkınırmak A.Ş., bu gün itibariyle Türkiye genelinde 53 mağaza ve 150'yi aşkın bayisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.


İmza koleksiyonlarında klasik, casual ve ceromony ayırımı ile üç ana bölümde hedef kitlesindeki erkeklerin hafta içi, hafta sonu ve özel günlerindeki kıyafet ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Taşkınırmak A.Ş., erkek giyim alanında ki çalışmalarına, kalite anlayışından vazgeçmeden işine nitelik kazandırarak, ulusal ve uluslararası alanda büyüyerek devam edecektir. Yaşadığı toprakların değerinin farkındalığı ile kendi üretimi dışında %100 yerli üretici ile çalışan Taşkınırmak A.Ş., kullanılan malzeme ve aksesuarlarda zorunlu kalmadıkça ithalat yapmamaktadır.


Taşkınırmak A.Ş. klasik erkek hazır giyim sektöründe hem satış hem de üretim alanında müşteri odaklı, kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile çalışan ve tedarikçileriyle mutlu bir organizasyon olmayı hedefliyor.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Capital Tower Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu No: 9 / 3 - 4

İstanbul / Küçükçekmece

Mesaj Formu

QR Code