ilan ver
Net Kurumsal Catering - Bahçelievler, İstanbul

Firma Hakkında

Net Kurumsal Yemek Hizmetleri

Net Kurumsal olarak, kurumsal firma bilincini tümüyle benimsemiş olmakla birlikte; güncel yemek üretim ve hizmet teknolojilerinin ve kurumsal iletişim tekniklerinin tamamını şirket çalışanlarımıza entegre etmekte ve müşterilerimize bunu yansıtmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli ve istikrarlı büyüme trendimiz uygulamış olduğumuz üstün sistematik anlayışının meyvelerini yememize ve gıda sektöründe bir marka olmamıza olanak sağlamıştır. 2015 itibariyle Net Kurumsal™ markasının ticari patentini almış bulunmakta ve profesyonellik aşamalarına bir yenisini eklemiş bulunmaktayız.

Gelecek planlarımızda ise misyon, vizyon ve stratejik hedeflerimize ulaşmak üzere belirlemiş olduğumuz ilkeler doğrultusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Bizler Net Kurumsal Catering olarak, profesyonel bir yemek firması olma bilinciyle hareket ederek, müşterilerimize en kaliteli ve en kusursuz yemek hizmetini sunmayı amaçlamaktayız. Bu hususta catering hizmetine gölge düşürebilecek potansiyeldeki tüm tehlike ve risklerin önüne geçerek olası şikayetleri de yaşanmadan çözmekteyiz. Projelerimizde bulunan uzman gıda mühendislerimiz sayesinde, müşterilerimiz güvenli ve kaliteli bir yemek şirketi ile çalıştıklarını her daim hissetmektedir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C Blok D:68 Bahçelievler / İSTANBUL

İstanbul / Bahçelievler

Mesaj Formu

QR Code