ilan ver
Fırsat & İndirim

Fırsat & İndirim

İndirimleri ve kampanyaları kim sevmezki ?

Firmalar satmış oldukları ürün veya verdikleri hizmetleri belirli dönemlerde indirime giderek daha fazla satılması için bazı kampanyalar oluşturur. Firmanın müdavimleri bunları takip edebilir ancak sürekli takip edemeyenler ve fırsat avcıları bunları internetten takip ederek bunu bir etkinlik haline getirir.


Artık eskisi gibi radyo-tv reklamı vermekle veya ilan dağıtmakla uğraşmayacaksınız.


Türkiye'nin her yerinden binlerce firmanın bulunduğu ilanekle.net tam da burada devreye girer ve o şehirde hangi firmalar kampanya düzenliyorsa bunların tanıtımına aracılık eder.

ilanekle.net satmış olduğu fırsat ve indirim çeklerinden hiçbir şekilde komisyon almaz. Firma bir defaya mahsus fırsat yayınlama ücreti ödeyerek bu fırsatı yayınlar ve indirimlerini internetten duyurma şansı yakalar.

İndirim ve Fırsat ilanı nasıl verilir ?

Oluşturduğunuz fırsat hakkında detayları önceki ve şu anki fiyatını, fırsat açıklamalarını, fırsatın nasıl kullanılacağını ve resimleri İletişim Sayfası adresine ileterek fırsatınızın oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Yayınlamak istediğiniz fırsat hakkında detaylar aşağıdaki ekran görüntüsünde belirtilmiştir.

İndirim ve fırsatlarınızın sitemizin anasayfasında sağ alt kısımda 1 ay süreyle yayınlanması için vitrin satın almanız gerekmektedir.