ilan ver
AKPA ALÜMİNYUM - Hendek, Sakarya

Firma Hakkında

Akpa Alüminyum 1986 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar sürekli gelişimi ve yenilikçiliği dikkate alan Akpa Alüminyum, yurtiçi satışın yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.

Akpa Alüminyum’un üretim tesisi, 105,000 m² toplam alan üzerinde, Sakarya da faaliyet göstermektedir.

Üretim Tesisinde 42 000 ton/yıl kapasiteli, 6 adet ekstrüzyon pres,30 000 ton/yıl kapasiteli eloksal tesis,15 000 ton/yıl kapasiteli dikey toz boyama tesisleri,1500 ton/yıl kapasiteli ahşap transfer boya ünitesi, 4.500.000 m²/yıl Alüminyum kompozit panel üretimi kapasitesine sahiptir.

Çağlayan’da yer alan Merkez binasında ürünlerin perakende satışı yapılmakta ve pazarlama faaliyetleri sürdürülmektedir. Köklü altyapısını geleceğe taşıyacak şekilde yapılandıran Akpa Alüminyum Ar-Ge ve Proje ekibi ile yeni ürünler geliştirmek için çalışmaktadır.


Müşterilerinin beklentisini analiz ederek; müşteri odaklı ürün geliştirme konusunda tecrübe sahibi olan Akpa Alüminyum, satış portföyünde yer almayan birçok ürünü tedarik edip müşterilerinin beklentilerini %100 karşılayabilmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Günümüzde Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında yer alan Akpa Alüminyum, ayrıca 2004 yılından beri Türkiye’nin En Çok İhracat Yapan İlk 1000 Firması arasında yerini almaktadır.

800 çalışan ile ve 50’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunan sektörün öncü firmasından biridir.

Alüminyum profil üretimi, alüminyum billet üretimi, alüminyum kompozit panel üretimi, alüminyum-plastik aksesuar satışı şirketin başlıca faaliyet alanlarıdır. Akpa Alüminyum bünyesinde çalışan 800 kişi ile ekonomimize destek vermek başlıca amaçlarımızdandır. Müşterilerimizin tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak için konusunda uzman ve tecrübeli pazarlama ekibimiz görev yapmaktadır. Akpa ailesi müşterilerinin; ürün kalitesi ve performans beklentilerini, yenilikçi anlayışıyla sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetlerini arttırmayı ilke edinmiştir. Şirket ve çalışanları ile büyük bir aile olan Akpa Alüminyum; vizyonunu geliştiren alanlara, teknolojik Ar-Ge’ si, güveni, kalitesi ve misyonundan taviz vermeden, tüm yeniliklere entegre olarak, her yıl genişleyen ihracatıyla, sektöründe dünyadaki önemli Türk firmalardan biridir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

MERKEZ Hürriyet Mh. Dr. Cemil Bengü Cd. No:6 Kağıthane / İstanbul Phone: +90 212 224 20 55 FABRİKA Kargalı Hanbaba Osb Mahallesi Organize Sanayi 3. SOK. NO: 5 Sakarya / Hendek Phone: +90 264 654 59 12 pbx Fax: +90 264 654 59 14

Sakarya / Hendek

Mesaj Formu

QR Code